10 Порад для отримання кращих фотографій в подорожах

1. Використовуйте цей гайд, щоб почати робити першокласні фотографії з відпустки.

У той час як професійні фотографії подорожей колись були привілеєм тих, хто міг дозволити собі дороге устаткування, сьогодні мандрівники можуть робити приголомшливі фотографії тільки за допомогою смартфона. Дотримуйтесь цих 10 порад експертів, які допоможуть вам знайти найкраще освітлення, досягти ідеального кута і максимально використовувати будь-який пристрій, з яким ви працюєте.2. Дочекайтеся золотої години.

Професійний фотограф-мандрівник Брендон Баллвег каже, що золотий час - під час сходу або заходу сонця - найкращий час для зйомки фотографій з достатньою кількістю природного світла. «Це називається золотим часом, тому що він дає вам це чудове золоте світло, яке з легкістю робить все і кожного виглядати красиво», - говорить він. Щоб правильно спланувати фотосесію, Баллвег пропонує використовувати такі інструменти, як timeanddate.com, щоб дізнатися, коли сонце сходить і заходить, де б ви не знаходилися.3. Встановіть потрібні мобільні додатки.

За словами письменника-мандрівника і фотографа Холлі Хабек, вам не потрібно купувати шикарну камеру, щоб отримувати відмінні фотографії, якщо у вас вже є високоякісний смартфон. Встановлюючи додатки, такі як VSCO і Snapseed, на iPhone, Android або Google телефон, починаючі фотографи можуть працювати з фоном або обрізати фотографії без будь-якого дорогого устаткування. Enlight - ще один хитрий додаток для редагування фотографій для iPhone, яке може допомогти вам відрегулювати освітлення або додати сплеск кольору для створення ідеального знімка.4. Хіт знакових місць вранці.

Кожен хоче сфотографувати Ейфелеву вежу в Парижі або Міст Диявола в Седоні, Арізоні, але важко відобразити знакові пам'ятки і популярні пейзажі, коли натовпи людей з'являються з тією ж метою. Блогер з подорожей і автор бестселерів Джен Руїз каже, що вранці вам слід відправитися в зазвичай жваві місця. Натовпу може бути менше або навіть не існувати на світанку, але цього не можна сказати до кінця дня.5. Успіх там, де відповідність.

Якщо ви плануєте сфотографувати людину замість місця або об'єкта, важливо переконатися, що ваш суб'єкт одягається з урахуванням фотографії. Хармс каже, що, якщо ви сумніваєтеся, ви повинні використовувати популярні барвисті кольори, щоб миттєво додати інтригу до ваших фотографій. «Мій червоний, рожевий або жовтий», - говорить вона. «Будь то червоне плаття або жовте листя, ці кольори дійсно з'являються на фотографії і роблять їх більш цікавими».6. Пам'ятайте правило третин.

У той час як поширена думка, що предмет вашої фотографії повинен бути в центрі уваги, багато професійних фотографів слідують «правилу третин» для створення більш цікавих фотографій, каже туристичний фотограф Вікторія Альтман з GoTravelTipster.com. Це правило говорить, що якщо ви сфотографуєте свій об'єкт в лівій або правій третині фотографії, ви можете створити привабливе зображення, яке захоплює більше фону унікальним і продуманим способом.7. Нехай спонтанність буде вашим провідником.

Туристичний фотограф Еверетт Кеннеді Браун працює з InsideJapan Tours, щоб допомогти мандрівникам робити ідеальні знімки, але не всі вони поставлені. Браун говорить, що камера повинна використовуватися як інструмент, який дозволяє мандрівникам бути більш проникливими і розвивати інтуїцію. Ось у чому суть подорожі - відійти від нашого життя, розкрити свої почуття і знайти нову перспективу, зазначає він. «Я зустрічав так багато мандрівників, кращі часи яких бродили вулицями сіл, стежачи за тим, що буде далі», - говорить він.8. Ознайомтеся з функціями вашого телефону.

Якщо ви використовуєте смартфон для фотозйомки в подорожах, переконайтеся, що ви точно знаєте, що може і не може зробити ваш телефон. Знайомство з портретним режимом вашого телефону або камери може допомогти вам, наприклад, сфотографувати людину, яка ідеально сфокусована. Фотограф з Instagram Боббі Кляйн (Bobbi Klein) також говорить, що знання оптимальних способів регулювання експозиції може мати вирішальне значення, оскільки експозиція гарантує, що фотографія не буде занадто яскравою або дуже темною. Якщо ви не впевнені, які корисні функції для роботи з фотографіями є в вашому телефоні або камері, ви можете знайти на YouTube корисні відеоролики, в яких пояснюються ці функції і принципи їх роботи.9. Експериментуйте з кутами і освітленням.

Хоча ви можете думати, що готові зробити ідеальне фото, ви ніколи не дізнаєтеся, що відкриєте для себе, якщо не приділите часу і не проведете кілька хвилин, граючи з освітленням або перспективою. Фотограф і співзасновник «Unfold» Енді Маккьюн згоден з Баллвег в тому, що освітлення вкрай важливе, повторюючи, що схід і захід часто є найкращими моментами для зйомки об'єкта з ідеальним тлом. Тим не менш, він також рекомендує поекспериментувати з тим, де ви робите знімок, навіть при відмінному освітленні. «Знімайте з високих і низьких кутів», - говорить він. «Іноді низький кут може повністю змінити фото».10. Найміть професіонала.

Якщо нічого не допомагає, не забувайте, що ви можете найняти професійного фотографа, навіть якщо ви подорожуєте. Flytographer.com, рекламований як «Airbnb для фотозйомки у відпустці», пов'язує людей з професійними фотографами в 250 містах по всьому світу, допомагаючи мандрівникам робити привабливі фотографії професійної якості, які вони, можливо, не зможуть отримати самостійно. 


Подібні статті

Обговорення

Обговорення Facebook

Залишилися питання?

Зв'язатися з нами зручним для Вас способом: +38 (063) 534 32 31
+38 (066) 044 62 12