5 Іспанських міст, які зроблять вас закоханими

Іспанія є батьківщиною однієї з найпрекрасніших архітектур Європи, відомих у всьому світі своєю відмінною формою та відомими історичними пам'ятками. Завдяки впливу від римлян до маврів, кожне місто має унікальний архітектурний стиль. Від класичної андалузької архітектури Севільї та Кордоби до мавританського стилю Гранади, елегантних барокових та ренесансних деталей у Саламанці, а також поєднання готичного та модерністського стилів у Барселоні - ось п'ять іспанських міст, які змусять вас падати архітектури.

Севілья

Середньовічне місто, Севілья є одним з найкрасивіших і найромантичніших в країні, багато в чому завдяки своїй вражаючій архітектурі. Подумайте про маленькі провулки з білими будівлями, брукованими вуличками з нависаючими, заплутаними кованими залізними балконами і чарівними бульварами з особняками, пофарбованими апельсином і лимоном. Почніть свою архітектурну екскурсію в старому єврейському кварталі Барріо-де-Санта-Крус, пройдіть по річці Гвадалквівір і через міст до старого циганського району Тріани, відомого своїми керамічними та плитковими майстернями. Деякі видатні будівлі Севільї включають готичний собор Ла-Хіральда з ісламським мінаретом; Площа Іспанії, створена для Іберо-американської виставки 1929 року і оточена складними вежами та невеликими павільйонами; мавританський палац справжнього алькасара; та Plaza de Toros (bullring), один з найстаріших у Іспанії, починаючи з 1765.Барселона

Барселона, звичайно, славиться своєю архітектурою, особливо творами Антоніо Гауді, таких як Каза Батло, павутинного кольору, хвилеподібного Ла Педрера та вражаючого Святого Сімейства. Архітектурні чудеса міста не обмежуються лише роботами Гауді - на кожному кроці ви побачите вражаючі готичні церкви, широкі площі, обведені складними фасадами, і, звичайно, прикрашені модерністськими будівлями, повними мозаїками і квітковими мотивами. Однією з кращих вулиць для архітектури є знаменита Пасео де Грасія, яка вистелена багатьма приголомшливими спорудами. Усього за трьома паралельними вулицями є Carrer d'Enric Granados, де вишукані будівлі придатні для дворян, а в невеликих районах Грасія, Ель-Борн і Сант-Андреу ви знайдете різні стилі, з вузькими провулками і спокійними площами.

Гранада

Найвідомішою частиною архітектури Гранади є, звичайно, Всесвітня спадщина ЮНЕСКО, палац Альгамбра, розроблений мавританський замок і фортеця, що підноситься над містом. Майже скрізь, де ви стоїте в Гранаді, можна побачити Альгамбра, що нагадує про знамените минуле міста. Але, центр внизу та hillsides заповняються з чарівними архітектурними структурами що є тільки як вражаючі у їхньому власному праві. Підніміться по брукованих вулицях мавританського кварталу в Альбайсін, і ви знайдете симпатичні, побілені будівлі, що стирчать гори. Ідіть далі, і ви знайдете циганський район Сакромонте, де багато людей до цих пір живуть в унікальних печерних будинках, вирубаних у боках скелі.

Саламанка

Поєднання архітектурних стилів бароко, ренесансу та платереск, Саламанка є одним з найпривабливіших міст Іспанії. Його Старе Місто було оголошено Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО, і в його серці лежить університет Саламанки. Пам'ятник і символ міста, це не просто навчальний заклад. Складний різьблений фасад Університету Plateresque є досить привабливим. Легенда свідчить, що якщо ви знайдете жаби, приховані на її стінах, це принесе вам удачу. Інша вражаюча пам'ятка Саламанки - це площа Майор - найбільша громадська площа в країні, побудована в 18 столітті в елегантному стилі іспанського бароко. На його північній стороні сидить мерія, з витонченими золотими арками і королівськими медальйонами.

Кордоба

З класичним андалузьким стилем білих будинків, змішаних з вигадливими балконами та вітаючими внутрішніми двориками, ви не можете не закохатися в Кордобу. Але те, що робить це місто гідним нашого списку, це те, як ці елементи поєднуються з мавританським стилем Мудеяр, найбільш очевидним у Всесвітній спадщині ЮНЕСКО в Ла Мескіта, мечеті і соборі в одному. Плавно поєднуючи готичний, ренесансний і бароковий стилі християнської архітектури з мавританськими ісламськими стилями, він повинен бути свідком близького, щоб по-справжньому оцінити його величні розміри і красу. Іншим важливим архітектурним пам'яткою є Алькасар де лос Рейес Крістіанос, вражаючий замок у готичному стилі з садами, на яких впливають маври, а також арабські лазні.
Подібні статті

Обговорення

Обговорення Facebook

Залишилися питання?

Зв'язатися з нами зручним для Вас способом: +38 (063) 534 32 31
+38 (066) 044 62 12